Přeposlat Výhody laserových tiskáren

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Výhody laserových tiskáren

25.07.2014 | PR článek | Příslušenství | Komentářů: 0 |

Tiskárny jsou dnes naprosto běžným vybavením nejen kanceláří a domácích pracoven, ale i mnohých domácností. Bez komfortu, který vlastní tiskárna zajišťuje, si už profesní ani soukromý život nedokážeme představit. Kvalitnímu tisku samozřejmě předchází výběr výkonné tiskárny, která přesně odpovídá specifickým požadavkům a nárokům svých uživatelů.

Výhody laserových tiskáren

Mezi obecně nejužívanější druhy tiskáren v současnosti patří tiskárny inkoustové a tiskárny laserové. Náplní inkoustových tiskáren jsou tzv. cartridge, zatímco laserové tiskárny se plní tzv. tonery. Přestože je pořízení inkoustové tiskárny obecně levnější, velké oblibě se těší právě laserové tiskárny, jejichž nepopiratelné přednosti se dají shrnout do tří hlavních výhod – rychlost, přesnost, hospodárnost. Laserový paprsek totiž v porovnání s inkoustovým tiskem pracuje velmi rychle a přesně. Tonery jsou navíc poměrně levné a dlouho vydrží, takže se investice do nákupu laserové tiskárny brzy navrací. Právě úspornost je také hlavním důvodem, proč jsou laserové tiskárny vhodné nejen do domácností, ale i vytížených kanceláří.

Výhody laserových tiskáren

Pro vysoce kvalitní tisk je důležitá nejen kvalita zařízení, ale také jeho příslušenství, především náplní do tiskáren. Pokud si chcete užívat vysoce kvalitního tisku při nízkých nákladech, vyzkoušejte tzv. kompatibilní tonery. Jde o zajímavou, velmi populární a především levnější variantu vůči tonerům pocházejícím přímo z dílen výrobců tiskáren. Přestože je výrobcem někdo jiný, je u kompatibilních tonerů zachována tatáž kvalita tisku i stejný počet vytištěných stran, jako je tomu u originálních tonerů – jediným rozdílem tak zůstává příznivější cena. Širokou nabídku kompatibilních tonerů najdete na specializovaném portálu www.cartridge-tonery-naplne.cz.

A jaké značky tiskáren a tonerů patří k nejoblíbenějším? Mezi světové lídry v oblasti domácího i profesionálního tisku patří bezesporu společnost Canon, jejíž laserové tiskárny se vyznačují vysokou efektivitou, snadnou obsluhou a mimořádně nízkými náklady. Tiskárny Canon jsou proto oblíbené nejen pro domácí a kancelářské užití, ale i v komerčním a kreativním prostředí, kde se oblibě těší také kompatibilní tonery Canon.

Pozadu nezůstávají ani tiskárny HP, které lze pro nízkonákladový tisk vybavit kompatibilními tonery HP. Vývoj tiskáren je silně zaměřen na využití inovativních postupů a nejmodernějších technologií a funkcí, takže uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Laserové tiskárny doplňují také široké portfolio produktů společnosti Samsung, jejíž filozofie se dá shrnout do tří slov: poznávání, zážitky, zábava. Produkty Samsung mají především zjednodušovat každodenní život a zpříjemňovat čas strávený s rodinou a přáteli. Laserové tiskárny Samsung nadupané funkcemi otevírají nové možnosti a nabízejí nečekaně kreativní zkušenost. O to více si jich užijete s cenově výhodnými kompatibilními tonery Samsung.

Výhody laserových tiskáren

Mezi přední výrobce tiskáren patří dále společnost OKI, která je specialistou na výrobu tiskových produktů, aplikací a služeb. Pod značkou OKI najdete všechny druhy tiskáren – všechny modely lze navíc vybavit kompatibilními tonery OKI. Mezi TOP výrobce laserových tiskáren se řadí i společnost Brother, která se od devadesátých let orientuje na výrobu produktů kancelářské techniky, a to především LED/laserových a inkoustových tiskáren a multifunkčního zařízení. Pro levnější tisk volte kompatibilní tonery Brother.

Kompatibilní tonery HP, tonery Canon, tonery Samsung, tonery OKI, tonery Brother a náplně vhodné do tiskáren dalších značek (Epson, Kyocera, Ricoh aj.) najdete na www.cartridge-tonery-naplne.cz. Všechny nabízené produkty jsou skladem, takže Vám budou doručeny vždy do druhého pracovního dne. Navíc splňují mezinárodně uznávaný certifikát STMC, který testuje kvalitu tonerových kazet.

Výhody laserových tiskáren

Vyzkoušejte i Vy kompatibilní tonery a užijte si nejen nekompromisní kvality tisku, ale také bezkonkurenčně úsporného provozu. 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Výhody laserových tiskáren


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.