Přeposlat Epson L800 je součástí výstavy Interkamera v Národním technickém muzeu

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson L800 je součástí výstavy Interkamera v Národním technickém muzeu

21.10.2013 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Národní technické muzeum se po 75 letech představilo veřejnosti v plné kráse a rozšířilo výstavu o čtyři nové expozice: Hornictví, Hutnictví, Interkamera a Technika hrou. Fotografická tiskárna Epson L800 je součástí expozice Interkamera, jakožto produkt s unikátním řešením, které znamená významný posun pro rozvoj fotografické techniky.

Epson L800 je součástí výstavy Interkamera v Národním technickém muzeu

Epson jako první výrobce tiskáren na světě, vyvinul originální inkoustový tankový systém, který reaguje na požadavky koncových zákazníků na velmi levný tisk. Systém využívá integrovaný velkokapacitní zásobník v kombinaci s velkokapacitními inkoustovými lahvičkami pro doplnění, což přináší zásadní úsporu nákladu oproti konvenčním systémům. „Tiskárna L800 je dodávána v sadě šesti samostatných 70ml lahviček s originálním inkoustem Epson v černé, azurové, purpurové, žluté, světlé azurové a světlé purpurové barvě. S každou sadou těchto velkoobjemových inkoustových lahviček lze vytisknout až 1.800 vysoce kvalitních fotografií o velikosti 10 × 15 cm a dosáhnout tak neuvěřitelně nízkých nákladů na tisk jedné fotografie,“ uvedl David Šedina, National Sales Manager Epson.

Epson L800 je součástí výstavy Interkamera v Národním technickém muzeu

Díky technologickému pokroku, jenž Epson učinil, se po právu stala fotografická tiskárna Epson L800 z nové řady tiskáren součástí expozice v Národním technickém muzeu. „Oslovili jsme Epson s nabídkou, zda by se nechtěl podílet na výstavě Interkamera s tím, aby nám věnoval produkt, který je svou technologií výjimečný na trhu. Z nabídnutých řešení jsme si vybrali fotografickou tiskárnu Epson L800, která se svými inkoustovými lahvičkami skvěle doplňuje část výstavy věnované zachycení barevného obrazu,“ uvedl Petr Kliment, který je společně s Tomášem Štanzlem komisařem výstavy. Tiskárna Epson L800 je umístěna v části expozice, která se věnuje novodobým technikám barvy v digitální fotografii.  V interaktivní části výstavy se mohou návštěvníci vyfotografovat v dobových kostýmech a než dojdou na konec expozice, obdrží na památku fotografii vytištěnou právě na tiskárně Epson L800.

Epson L800 je součástí výstavy Interkamera v Národním technickém muzeu

„Zdá se to skutečně neuvěřitelné, ale onen historický okamžik, na který čekaly celé generace muzejníků, nastal v úterý 8. října 2013, kdy po tři čtvrtě století se nejenom stavebně dokončená, ale i plně zařízená a i s vybudovanými expozicemi představila budova Národního technického muzea v plné své kráse. Ano, Národní technické muzeum je konečně po 75 letech dokončeno,“ říká generální ředitel Národního technického muzea Karel Ksandr. Nová expozice Interkamera s podtitulem Prostor, barva a pohyb je umístěna v nově zrekonstruované části Národního technického muzea. Výstava návštěvníka seznámí s historickými i současnými druhy prostorové fotografie. V expozici jsou dále představeny všechny základní fotochemické procesy barevné fotografie a rovněž principy barevného zobrazování v digitální fotografii.

Epson L800 je součástí výstavy Interkamera v Národním technickém muzeu

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Epson L800 je součástí výstavy Interkamera v Národním technickém muzeu


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.