Přeposlat Epson na veletrhu LabelExpo 2013 vyzdvihuje digitální tisk etiket špičkové kvality

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson na veletrhu LabelExpo 2013 vyzdvihuje digitální tisk etiket špičkové kvality

09.09.2013 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Epson má výrazné zastoupení na bruselském veletrhu LabelExpo 2013, který se koná od 24. do 27. září 2013. Na svém stánku (9H50) představí inovativní malosériovou digitální tiskárnu etiket SurePress L-6034VW, univerzální digitální tiskárnu etiket SurePress L-4033AW a předvede sofistikovaný digitální nátisk a prototypování pro nejrůznější balicí aplikace.

Epson na veletrhu LabelExpo 2013 vyzdvihuje digitální tisk etiket špičkové kvality

SurePress L-6034VW byl poprvé představen jako prototyp na veletrhu Drupa 2012 a je prvním výrobkem společnosti Epson využívajícím LED vytvrditelný UV inkoust. Tato inovativní tiskárna je určena pro tisk etiket v malých a středních sériích na širokou škálu papírových a plastových podkladů.​ Na trh bude celosvětově uvedena na veletrhu LabelExpo Europe, kde budou odhaleny další podrobnosti.

Epson rovněž předvede úspěšné univerzální etikety vysoké kvality a hodnoty, které jsou určené pro špičkové výrobky a které se tisknou na tiskárně SurePress L-4033AW. Sedmibarevná inkoustová digitální tiskárna etiket SurePress L-4033AW s bílým inkoustem zaručuje vynikající kvalitu tisku a přesnou reprodukci barev na široké škále standardních etiketových podkladů, včetně průhledných a kovových materiálů. Díky inkoustové sadě Epson SurePress AQ vybavené zeleným, oranžovým a bílým inkoustem tiskárna zaručuje precizní soulad barev a přesnou reprodukci přímých a speciálních barev. Snadno ovladatelná a efektivní tiskárna SurePress L-4033AW umožňuje tiskařským firmám a výrobcům etiket tisknout menší až střední objemy objednávek. 

Epson na veletrhu LabelExpo 2013 vyzdvihuje digitální tisk etiket špičkové kvality

Epson se na veletrhu LabelExpo Europe účastní akce Inkjet Trail, v jejímž rámci návštěvníci mohou srovnat vybrané etikety vytištěné na stejných podkladech, avšak na různých tiskových strojích umístěných po areálu. Epson bude během této akce každý den tisknout speciální potravinářské, farmaceutické a průmyslové etikety na tiskárně SurePress L-4033AW. Další podrobnosti jsou k dispozici na http://www.labelexpo-europe.com/inkjet-trail.

Duncan Ferguson, ředitel Pro Graphics, Epson Europe: „Na veletrhu LabelExpo deklarujeme své odhodlání vyvíjet profesionální tiskárny etiket, které firmám umožní růst a sebejistý vstup na nové lukrativní trhy. Naše tiskárny jsou navrhovány a konstruovány podle nejvyšších technických standardů společnosti Epson. Využívají tiskových hlav Micro Piezo a speciálních inkoustových sad Epson, čímž zaručují nejlepší kombinaci kvality, produktivity a spolehlivosti.“

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Epson na veletrhu LabelExpo 2013 vyzdvihuje digitální tisk etiket špičkové kvality


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.