Přeposlat Canon představuje tři fototiskárny kategorie vše-v-jednom s rozšířenými cloudovými službami

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon představuje tři fototiskárny kategorie vše-v-jednom s rozšířenými cloudovými službami

05.09.2013 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Canon představuje tři nová inkoustová multifunkční zařízení, která nabídnou webovou konektivitu, a rozšíří portfolio domácích přístrojů řady PIXMA. Modely PIXMA MG5550, PIXMA MG6450 a PIXMA MG7150 přinášejí do domácího tisku novou úroveň konektivity, nabízejí přímý přístup ke cloudovým službám a sociálním sítím. Výrazně usnadňují tisk digitálních fotografií a dokumentů.

Canon představuje tři fototiskárny kategorie vše-v-jednom s rozšířenými cloudovými službami

Tiskárny s webovou konektivitou a podporou cloudu
Všechny tři nové modely disponují bezdrátovým rozhraním Wi-Fi. Jeho prostřednictvím se s pomocí funkce PIXMA Cloud Link připojují ke službám. Nová aplikace PIXMA Printing Solutions navíc otevírá svět nových tiskových možností. 

Nová a zdokonalená služba PIXMA Cloud Link uživatelům nabízí snadný přístup k sociálním sítím, ke sdílení fotografií a cloudovým úložištím dat. Ovládá se přímo z displeje TFT umístěného na tiskárně. Nevyžaduje osobní počítač nebo jiné zařízení. Díky těmto vlastnostem novinka zajišťuje jednoduchý tisk fotografií a dokumentů z populárních služeb typu PicasaTM, FlickrTM, DropBoxTM, EvernoteTM a sociálních sítí FacebookTM a TwitterTM.  PIXMA Cloud Link rovněž umožňuje přímý přístup ke kreativním projektům na Canon Creative Park Premium.
 
Nová aplikace PIXMA Printing Solutions je kompatibilní se všemi třemi zařízeními a umožňuje uživatelům kontrolu jejich tiskáren PIXMA z jakéhokoli místa na světě, prostřednictvím tabletu nebo chytrého mobilního telefonu . Zpřístupňuje služby dostupné na tiskárně, tudíž obsah může být tištěn z on-line alb, sociálních sítí a cloudových úložišť, stejně jako při přímém ovládání prostřednictvím panelu TFT na přístroji. Vzdálený přístup ke službě PIXMA Cloud Link navíc uživatelům nabízí kontrolu stavu inkoustu v reálném čase a přístup k on-line manuálu tiskárny.

Dokumenty mohou být zasílány k tisku z aplikace prostřednictvím Apple AirPrintTM, kterou nabízejí zařízení s operačním systémem iOSTM. Nové modely rovněž podporují službu Google Cloud PrintTM. Prostřednictvím nového režimu Access Point Mode mohou uživatelé tisknout nebo skenovat přímo na tiskárně z jakéhokoli připojeného zařízení a bez nutnosti sdílení sítě Wi-Fi.

Canon představuje tři fototiskárny kategorie vše-v-jednom s rozšířenými cloudovými službami

PIXMA MG5550

Prémiové funkce
Každý model je vybaven barevným displejem LCD TFT. Zařízení PIXMA MG5550 disponuje panelem s úhlopříčkou 6,2 centimentru, PIXMA MG6450 má obrazovku s rozměrem 7,5 centimetru a PIXMA MG7150 nabízí dotykový displej o úhlopříčce 8,8 centimetru s podporou funkce Intelligent Touch System. Ta provádí uživatele systémem a usnadňuje mu ovládání přístroje bez nutnosti použít osobní počítač.

Modely PIXMA MG6450 a MG7150 umožňují snadný tisk fotografií přímo z paměťové karty. Obsahují také funkci Wireless PictBridge, které dovoluje bezdrátový tisk fotografií z fotoaparátů, jež tuto specifikaci rovněž podporují. Všechny tři nové modely dále nabízejí energeticky úsporné vlastnosti, jako jsou automatický oboustranný tisk a kopírování nebo funkce Auto Power On, jež automaticky zapíná tiskárnu ve chvíli, kdy jsou do ní zaslány dokumenty k tisku.

Canon představuje tři fototiskárny kategorie vše-v-jednom s rozšířenými cloudovými službami

PIXMA MG6450

Pokročilé tiskové schopnosti pro domácnost
Stylový design nových modelů je doplněn špičkovými parametry inkoustového tisku ze samostatných zásobníků. Využívají technologii Canon FINE, která nabízí tisky v kvalitě fotolabu a jasné a ostré textové dokumenty.

Oba modely PIXMA MG5550 a MG6450 pracují s pěti samostatnými inkoustovými zásobníky pro rychlejší a vysoce kvalitní tisk. Zařízení PIXMA MG5550 nabízí tiskové časy dle normy ISO ESAT na úrovni 12,2 obr./min.  pro černobílé dokumenty a 8,7 obr./min.  pro barevné. Model MG6450 produkuje černobílé dokumenty rychlostí dle ISO ESAT 15 obr./min.  a barevné 9,7 obr./min..

Tiskárna PIXMA MG7150 nabízí rychlost tisku dle ISO ESAT 15 obr./min.  pro černobílé dokumenty a 10 obr./min. pro barevné. Model disponuje také zásobníkem s šedým inkoustem, jenž poskytuje překrásné černobílé fotografie a může tisknout přímo na potisknutelné disky CD a DVD bez nutnosti využití adhesivních nálepek.

Modely PIXMA MG5550, MG6450 a MG7150 mohou pracovat také s volitelnými zásobníky XL se zvýšenou kapacitou, které uživatelům nabízejí více inkoustu za nižší náklady.

Canon představuje tři fototiskárny kategorie vše-v-jednom s rozšířenými cloudovými službami

PIXMA MG7150

Sofistikovaný software
Všechny nové tiskárny PIXMA nabízejí vlajkovou loď softwaru společnosti Canon aplikaci My Image Garden. Rychlou a jednoduchou platformu, která kombinuje veškerý software pro řadu Canon PIXMA v jednoduchém, snadno ovladatelném rozhraní a zajišťuje lehkou navigaci mezi tiskovými a skenovacími funkcemi. Mimo jiné obsahuje také program Canon Full HD Movie Print pro tisk fotografií z filmů a záběrů pořízených kompaktními fotoaparáty Canon, videokamerami nebo digitálními zrcadlovkami.

Dostupnost
Modely PIXMA MG5550 a MG6450 budou dostupné od října 2013.
Model PIXMA MG7150 bude dostupný od září 2013.

Tiskárna PIXMA MG5550 – klíčové vlastnosti:
• Vysoce kvalitní multifunkční zařízení s Wi-Fi pro domácnosti
• Cloudový tisk přímo  se zařízení
• Kontrola tiskárny z chytrého mobilního telefonu nebo tabletu
• Vynikající kvalita tisku s pěti samostatnými zásobníky inkoustu
• Volitelné zásobníky velikosti XL
• Barevný displej s úhlopříčkou 6,2 cm
• Podpora služeb AirPrint a Google Cloud Print
• Aplikace My Image Garden

PIXMA MG6450 – klíčové vlastnosti:
• Vysoce výkonné multifukční zařízení s Wi-Fi
• Cloudový tisk přímo  se zařízení
• Kontrola tiskárny z chytrého mobilního telefonu nebo tabletu
• Vynikající kvalita tisku s pěti samostatnými zásobníky
• Volitelné zásobníky inkoustu velikosti XL
• Barevný displej s úhlopříčkou 7,5 cm
• Rychlý tisk
• Podpora služeb AirPrint & Google Cloud Print
• Aplikace My Image Garden

PIXMA MG7150 – klíčové vlastnosti:
• Prémiové šestiinkoustové multifukční zařízení Photo Wi-Fi se stylovým designem
• Zdokonalená funkce PIXMA Cloud Link
• Mobilní tisk; podpora Apple AirPrint
• Intuitivní dotykový ovládací panel s úhlopříčkou 8,8 cm
• Volitelné zásobníky velikosti XL
• Rychlý a kvalitní tisk
• Automatický oboustranný tisk a možnost přímého potisku disků CD a DVD
• Aplikace My Image Garden

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon představuje tři fototiskárny kategorie vše-v-jednom s rozšířenými cloudovými službami


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.