Přeposlat Brother MFC-9330CDW

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Brother MFC-9330CDW

02.07.2013 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dnes budete pokračovat u společnosti Brother a opět se podíváme na novou laserovou (LED) tiskárnu od této firmy. Tentokrát si představíme model s označením MFC-9330CDW.

Brother MFC-9330CDW

Jedná se o velmi blízkého příbuzného modelu s označením MFC-9340CDW, proti kterému nabízí verze 9330CDW trochu horší funkčnost v podobě absence oboustranného kopírování, skenování a faxování. Tato tiskárna spadá to kategorie multifunkčních laserových (LED) modelů a jako taková zvládne tisknout, kopírovat, skenovat a v její výbavě nechybí ani fax, takže je určená hlavně pro použití v kancelářích a pracovních skupinách. Design pravděpodobně příliš řešit nemusíme, je to prostě typická kancelářská tiskárna a její vzhled oživuje pouze dvoubarevné tělo. Ovládací panel je výborný a nabídne barevný dotykový LCD displej s úhlopříčkou 3.7 palce, numerickou klávesnici a několik klasických funkčních tlačítek. Po stránce ergonomie není ovládacímu panelu vůbec co vytknout a ovládání a nastavení tiskárny jeho prostřednictvím je velmi pohodlné. Hezkým detailem je fakt, že numerická klávesnice je podsvícená a objeví se pouze v případě, že ji budete potřebovat pro zadávání čísel (například při faxování nebo kopírování).

Brother MFC-9330CDW

Co se týče velikosti, tak tento přístroj je relativně kompaktní a určitě nebudete mít problém najít vhodné místo pro uložení kdekoliv v místnosti. Kompletní rozměry těla tiskárny jsou 485.1 x 408.9 x 408.9 mm a hmotnost se zastavila na hodnotě 23.1 kg, takže s manipulací by nějaké menší problémy být mohly a bude lepší, když si k sobě při přenášení někoho přizvete. Co se týče základní výbavy, tak v té dostanete vstupní zásobník na 251 listů papíru, rozhraní USB, WiFi a nechybí ani port Ethernet. Automatický duplexer pro oboustranný tisk je také přítomný, takže celkově je výbava na vcelku solidní úrovni a zamrzí pouze absence možnosti rozšíření vstupního zásobníku. Maximální měsíční výtěžnost čítající 30000 výtisků by měla stačit i náročnějším zákazníkům. Po stránce funkčnosti je na tom tato tiskárna velmi dobře, může fungovat jako samostatná kopírka nebo fax, podporuje mobilní tisk prostřednictvím Apple AirPrint, Brother iPrint&Scan, Google Cloud Print a Cortado WorkPlace a samozřejmě nechybí ani podpora připojení WiFi Direct.

Brother MFC-9330CDW

Uvedení do provozu je relativně snadný úkol, a co se týče operačních systémů, tak tento model podporuje všechny dnes běžně používané systémy a ovladače dostanete na přiloženém CD (jsou ale samozřejmě k dispozici také na oficiálním webu výrobce). Rychlost tisku je docela solidní a podle informací výrobce by měla tato tiskárna zvládnout rychlost až 23 stránek za minutu (ppm). To platí pouze pro tisk textu, při kombinovaném tisku textu, grafiky a prezentací zvládne tento model 6.8 ppm, což je ale pořád velmi dobrý výsledek. Kvalita tisku je solidní a nejlépe je na tom tisk textu, což se dá u takto zaměřené tiskárny očekávat. Jednotlivá písmena jsou příjemně ostrá a čitelnost je tak dobrá i při použití malého fontu. Kvalita tisku grafiky je také solidní a tiskárna zaostává až v tisku fotografií. Problémy má hlavně s přechodem mezi světlými a tmavými oblastmi, přičemž ani podání černé barvy není nejlepší. Pro tisk z webu je kvalita fotografií dostatečná, ale to je tak všechno a pro náročnější účely se výsledky opravdu příliš nehodí.

Brother MFC-9330CDW

Brother MFC-9330CDW je solidní laserová (LED) tiskárna, která je určena hlavně pro použití v kancelářích a pracovních skupinách. Výbava je velmi dobrá (pouze vstupní zásobník mohl být rozměrnější), stejně tak jako celková funkčnost a spokojenost panovala také v oblasti rychlosti tisku. Kvalita tisku textu je výborná, tisk grafiky je také povedený a jediný nedostatek byl horší tisk fotografií.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Brother MFC-9330CDW


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.