Přeposlat Dell uvádí nové tiskárny B1165nfw a B1265dfw

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dell uvádí nové tiskárny B1165nfw a B1265dfw

06.06.2013 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V dnešní krátké novince se podíváme na připravované tiskárny od společnosti Dell, a to na multifunkční modely s označením B1165nfw a B1265dfw.

Dell uvádí nové tiskárny B1165nfw a B1265dfw

V obou případech se jedná o monochromatické multifunkční tiskárny, které jsou zaměřeny hlavně na použití v pracovních skupinách nebo domácích kancelářích. Tiskárny jsou zaměřeny na co nejjednodušší používání a nabídnou dobrý poměr mezi cenou, výbavou a výkony. Začneme modelem B1165nfw, který by se dal označit jako následovník tiskárny B1160w, se kterým tato novinka sdílí stejný tiskařský mechanizmus. Co se týče funkčnosti, tak tento model zvládá tisknout, kopírovat, skenovat a je vybavený také faxem, takže spokojeni budou i náročnější uživatelé. Po designové stránce se jedná o velmi jednoduchý přístroj, který kombinuje černé, plastové tělo a velký ovládací panel. Ten je umístěný na samostatném panelu a jde vyklápět, takže s jeho používáním určitě nebude problém. Ovládací panel obsahuje malý monochromatický displej a množství dedikovaných tlačítek. Na displeji se pak bude zobrazovat stav tisku nebo nastavení tiskárny, což vám usnadní práci i ovládání.

Dell uvádí nové tiskárny B1165nfw a B1265dfw

V základní výbavě této tiskárny dostanete vstupní zásobník schopný pojmout 150 listů papíru, a co se týče konektivity, tak ta zahrnuje klasický port USB, rozhraní Ethernet a nechybí ani WiFi přijímač pro bezdrátové připojení k internetu. Tiskárna je poháněna procesorem o frekvenci 433Mz, disponuje pamětí 128 MB a její maximální měsíční výtěžnost čítá slušných 20000 výtisků. Maximální rychlost tisku by se měla pohybovat až okolo 21 stránek za minutu a tento model podporuje také mobilní a online tisk (Google Cloud Print, Apple AirPrint a Dell Mobile Print). Druhá dnešní novinka je označená B1265dfw a stejně jako výše uvedený model, i tato tiskárna zvládne tisknout, kopírovat, skenovat a ani jí nechybí fax. Jedná se o trochu lépe vybaveného sourozence modelu B1265dnf, proti které nabízí například vestavěný WiFi přijímač. Design je vcelku podobný, jako u tiskárny B1165nfw a výklopný ovládací panel je takřka identický.

Dell uvádí nové tiskárny B1165nfw a B1265dfw

Tento model je ale trochu lépe vybaven a disponuje například vstupním zásobníkem na 250 listů papíru a procesorem taktovaným na 533MHz. Paměť o hodnotě 128 MB zůstala stejná a shodná je také maximální měsíční výtěžnost čítající 20000 výtisků. V základní výbavě nechybí automatický duplexer pro pohodlný oboustranný tisk, rozhraní USB, Ethernet a dostanete také již zmíněný WiFi přijímač. Rychlost tisku se trochu zvýšila a podle výrobce tento model zvládne až 29 ppm. Jedná se ale o údaj, který platí pro jednoduchý tisk textu, při kombinovaném tisku textu, grafiky a podobných věcí bude rychlost samozřejmě nižší. Podpora mobilního a online tisku pomocí Google Cloud Print, Apple AirPrint a Dell Mobile Print samozřejmě zůstala zachována. Obě tiskárny jsou již k dispozici na oficiálních stránkách výrobce a jejich ceny byly stanoveny na 199 (B1165nfw, v přepočtu asi 3920 Kč bez DPH), respektive 279 dolarů (B1265dfw, asi 5500 Kč bez DPH).

Dell uvádí nové tiskárny B1165nfw a B1265dfw

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Dell uvádí nové tiskárny B1165nfw a B1265dfw


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.