Přeposlat Canon na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 ukáže, že tisknout se dá na vše

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 ukáže, že tisknout se dá na vše

15.05.2013 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Canon CZ, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 (14.-16. května 2013, Praha) nabídne návštěvníkům možnost zhlédnout vůbec poprvé v České republice ucelenou prezentaci technologií Canon a Océ. Na svém stánku (hala 4, stánek 431) představí řešení a inovativní aplikace vhodné pro nejrůznější segmenty - grafická studia, reklamní a marketingové agentury, fotoateliéry, signmaking, výrobce reklamy POP/POS, obchodní řetězce, výrobce obalů atd.

Canon na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 ukáže, že tisknout se dá na vše

  • Poprvé budou v České republice představeny technologie Canon a Océ pod společnou hlavičkou společnosti Canon 

  • Canon předvede zdaleka nejkomplexnější řešení, které dnes umí zákazníkům z oboru reklamy a polygrafie nabídnout 

  • Mottem stánku Canon je „Mozaika vašich možností“

V návaznosti na integraci Océ do struktur společnosti Canon se Canon stává dodavatelem s nejširší nabídkou technologií a řešení v oblasti profesionálního tisku. Integrační proces byl v České republice zahájen 1. ledna 2013.

Motivem pro letošní veletrh Reklama-Polygraf je téma mozaiky a fotografie. Jednotlivé části fotografie budou natištěny na nejrůznější materiály, od papíru po kov, plast nebo plátno. Díky technologiím Canon a Océ mohou zákazníci vyfotit, zpracovat a vytisknout snímek téměř na jakýkoli materiál. Každý z návštěvníků bude mít příležitost vyzkoušet si technologie, které využije ve svém oboru.

Součástí stánku bude také výstavka fototechniky a fotoateliér, který bude zastřešovat fotografické a designové studio YurkovicDesign. V rámci fotoateliéru bude probíhat 2x denně, v 11.00 a 15.00, foto session, kde modelky budou aranžovány do materiálů s potiskem z dílny Canon.  Výstupy z focení se budou před návštěvníky okamžitě tisknout na všech prezentovaných zařízeních Canon a Océ, počínaje fototiskárnou PIXMA PRO-1, přes velkoformátové tiskárny imagePROGRAF a Océ ColorWave 650  PP, konče UV tiskárnou Océ Arizona 480 XT.

„Veletrh Reklama-Polygraf je tradičním místem setkání a prezentace. Na stánku Canon bude k vidění široké spektrum technologií Canon a Océ, od pořizování snímků až po jejich tisk. Máme řešení pro každého,“ uvedl Miloš Bejblík, marketingový ředitel Canon CZ & SK.

Mezi nejzajímavější produkty, které bude možné na stánku Canon vidět, patří:

  • Océ Arizona 480 XT – Jedná se o největší UV tiskárnu stolové architektury z nové série 400 s pevným uchycením deskových materiálů velikosti až 2,50 x 3,05 m s osmi nezávislými barevnými kanály včetně bílé a laku, umožňující dosahovat vyšší produktivitu a hladký produkční tisk technologií CM2 zdvojnásobením trysek pro azurovou a purpurovou barvu. Novinkou jsou i uživatelsky nastavitelné vakuové zóny a především modulární řešení, tzn. možnost rozšíření kdykoli v budoucnu přidáním nových modulů. Představeny budou nové aplikace.

  • Océ ColorWave 650 PP – Produktivní, všestranná a ekologická tiskárna příští generace. Tiskne až 155 plakátů formátu A1 za hodinu, pojme až 6 rolí s maximální šířkou 1067 mm, což umožňuje tisk na různá média bez potřeby jejich výměny. 

  • Canon imagePROGRAF iPF6450 a Canon imagePROGRAF iPF9400 - Jedná se o novinky a návštěvníci budou moci plotry fyzicky vidět poprvé. Dvanáctibarevné inkoustové tiskárny jsou určeny především pro grafický trh se speciálním zaměřením na fotografické a umělecké aplikace. 

  • Canon PIXMA PRO-1 - Profesionální fotografická tiskárna pro formát A3+, která je vybavena optimalizací barevnosti Chroma Optimizer pro dokonale jednotný lesk, jasnou a ostrou černou. Průkopnický systém dvanácti inkoustů vytváří výtisky v kvalitě srovnatelné s fotolaboratoří. Je ideální tiskárnou pro studia a na komerční výstavy. 

  • Digitální zrcadlovky řady Canon EOS a kompaktní fotoaparáty Canon - Návštěvníci budou mít možnost prohlédnout si aktuální portfolio fototechniky, včetně nedávno představených digitálních zrcadlovek pro začínající fotografy EOS 700D a EOS 100D. Obě disponují vynikajícím 18megapixelovým snímačem, EOS 100D se navíc pyšní titulem nejmenší a nejlehčí digitální zrcadlovka současnosti.

  • Canon imageRUNNER ADVANCE C7260i – Jedná se o novinku, která bude mít v České republice premiéru. Díky plnohodnotné správě barev a možnosti tisknout na materiály do 300 g/m2 je toto zařízení vhodné pro použití v reklamních a grafických studiích například pro tisk návrhů, fotografií a náhledů.

Více informací o stánku Canon na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 naleznete na stránkách www.canon.cz/reklama2013.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 ukáže, že tisknout se dá na vše


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.