Přeposlat Epson získal cenu asociace TIPA za nejlepší multifunkční fotografickou tiskárnu

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson získal cenu asociace TIPA za nejlepší multifunkční fotografickou tiskárnu

13.05.2013 | Tisková zpráva | Zajímavosti | Komentářů: 0 |

Epson byl oceněn za své kvalitní inovativní zobrazovací výrobky pro fotografický průmysl

Epson získal cenu asociace TIPA za nejlepší multifunkční fotografickou tiskárnu

13. května 2013 – redaktoři a novináři fotografických časopisů z celého světa předali prestižní cenu TIPA za nejlepší multifunkční fotografickou tiskárnu pro rok 2013 tiskárnám Epson Expression Photo XP-850 a XP-750.

Asociace TIPA (Technical Image Press Association) posuzuje inovaci, technologii, design, snadnost použití a poměr cena-výkon výrobků, které byly uvedeny na trh v předchozích dvanácti měsících, vytváří užší seznam kandidátů a vybírá vítěze v každé oceňované kategorii.

Epson získal cenu asociace TIPA za nejlepší multifunkční fotografickou tiskárnu

Mary McNulty, ředitelka pro styk s veřejností a komunikaci společnosti Epson Europe uvedla: “Členové TIPA vybírají výrobky na užší seznam kandidátů a volí vítěze. Porota vybírala ze široké nabídky produktů, a proto si velmi vážíme toho, že toto ocenění získala naše zařízení Epson Expression Photo XP-850 a XP-750.”

Členy asociace TIPA je devět evropských zemí, dále pak Austrálie, Čína, Jižní Afrika, Kanada a Spojené státy, což z ní činí jednu z celosvětově největších a nejvlivnějších fotografických a tiskových asociací. Epson i s letošním oceněním získal od roku 1997 celkem již 32 ocenění TIPA za technologie a zobrazovací výrobky včetně inkoustových tiskáren, inkoustů, skenerů a projektorů.

Epson získal cenu asociace TIPA za nejlepší multifunkční fotografickou tiskárnu

Informace o tiskárnách

Epson Expression Photo XP-850 a XP-750 jsou ideální multifunkční tiskárny pro fotografické nadšence. XP-850 je zařízení “4 v 1”, které umožňuje uživatelům tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat. Obě tiskárny mají integrovánu funkci Epson Connect, která uživatelům umožňuje tisknout bezdrátovým přenosem z chytrých telefonů a tabletů pomocí Epson iPrint. Zasláním dokumentů elektronickou poštou přímo do počítače mohou uživatelé tisknout z libovolného místa na světě. Použitím šestibarevného inkoustu Epson Claria Photo HD dokáží tiskárny vytvořit za pouhých 10 sekund nádherný 4x6-palcový výtisk. Tiskárny Expression Photo jsou rovněž vybaveny intuitivním dotykovým displejem, motorizovaným ovládacím panelem a výstupním zásobníkem. Uživatelé mohou rovněž tisknout na těžký fotopapír a karty za použití zadního zásobníku na speciální média. Kromě toho mohou tiskárny XP-850 i XP-750 tisknout přímo na vhodné CD a DVD a dát osobní rozměr rodinným filmům a digitálním fotoalbům.

Epson získal cenu asociace TIPA za nejlepší multifunkční fotografickou tiskárnu

Podrobnosti o těchto a dalších produktech společnosti naleznete internetových stránkách společnosti Epson.

http://global.epson.com/web_sites.html
(Upozornění: Názvy výrobků a jejich dostupnost se v jednotlivých regionech liší.)

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Epson získal cenu asociace TIPA za nejlepší multifunkční fotografickou tiskárnu


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.