HP


Přeposlat HP Officejet Pro X576dw

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Officejet Pro X576dw

16.04.2013 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Inkoustová multifunkční tiskárna Officejet Pro X576dw od společnosti HP, na kterou se dnes podíváme trochu podrobněji, nabídne zajímavé vlastnosti hlavně pro kancelářské použití. Ve své cenové kategorii se jedná určitě jeden z nejlepších přístrojů.

HP Officejet Pro X576dw

Tato barevná inkoustová multifunkční tiskárna nabídne, kromě klasického tisku, tak kopírku, skener a nechybí ani modul faxu, takže určením se jedná o tiskárnu pro náročnější kancelářské použití. Kromě toho všeho může tiskárna pracovat i jako samostatná kopírka a fax, můžete jejím prostřednictvím posílat e-maily a také spolupracuje s USB flash diskem (skenování a tisk). Nechybí ani podpora tisku pomocí mobilních aplikací, což je v dnešní době u takto zaměřených přístrojů vcelku standard. Design je docela povedený, tiskárna vypadá atraktivně a její dominantu tvoří velký dotykový displej, který zastupuje klasický ovládací panel. Po stránce rozměrů se nejedná o nejmenší model na trhu, kompletní rozměry těla této tiskárny jsou 517 x 399 x 517 mm a hmotnost se zastavila na hodnotě 24 kg, takže bude lepší, když si k sobě při přenášení někoho pozvete, nicméně nalezení vhodného místa v kanceláři by neměl být až tak velký problém. V základní výbavě dostanete vstupní zásobník na 550 listů papíru (500 + 50) a k dispozici je také doplňkový zásobník na dalších 500 listů papíru, takže po stránce kapacity není tomuto modelu moc co vytýkat.

HP Officejet Pro X576dw

Maximální měsíční výtěžnost čítající 75000 výtisků by pak měla stačit i náročnější klientele. Další výbava zahrnuje automatický duplexer pro pohodlný oboustranný tisk, rozhraní USB, WiFi a nechybí ani port Ethernet. Ovládací panel je zastoupený 4.3 palcovým dotykovým displejem, díky kterému je ovládání tiskárny opravdu jednoduché a příjemně intuitivní. Uvedení tiskárny do provozu není nikterak komplikované a po nalezení vhodného místa, naplnění zásobníku papírem, propojení s počítačem a následní instalaci můžete začít využívat všechno, co tento model nabízí. Co se týče operačních systémů, tak tento model podporuje většinu dnes běžných systémů (Windows XP / Vista / 7 / 8) a ochuzeni nebudou ani uživatelé operačního systému MAC OS X. Ovladače dostanete na přiloženém CD, nicméně si je samozřejmě můžete také stáhnout z webu výrobce. Jedna z nejsilnějších zbraní této tiskárny je rychlost tisku. Výrobce u tohoto modelu uvádí maximální rychlost 42 stránek za minutu (ppm), což platí samozřejmě pouze pro jednoduchý tisk textu.

HP Officejet Pro X576dw

Při kombinovaném tisku textu, grafiky, různých grafů a prezentací zvládla tato tiskárna 9.5 ppm, což je pořád výborný výsledek patřící v této kategorii na špičku. V tomto ohledu za sebou HP Officejet Pro X576dw nechá i podstatně dražší konkurenty. Velmi dobrá je také rychlost tisku fotografií na klasický fotopapír a jedné fotografie o rozměru 4 x 6 palce se dočkáte v průměru za 26 sekund. Kvalita tisku patří také k silným argumentům pro koupi této tiskárny a dobrých výsledků se dočkáte jak v oblasti tisku textu, tak grafiky a samozřejmě i fotografií. Při tisku textu jsme ocenili hlavně výbornou ostrost, díky které jsou jednotlivá písmena bez problémů čitelná i při použití malého fontu. Jedinou výtku máme k občas ne úplně dokonalé černé barvě, která má někdy tendence spadat do šedé. Fotografie disponují spoustou detailů, jsou příjemně ostré a podání barev je velmi dobré. Celkově je kvalita tisku skvělá, a pokud hledáte tiskárnu, která vyniká hlavně v tomto ohledu, HP Officejet Pro X576dw je jedna z nejlepších možností.

HP Officejet Pro X576dw

HP Officejet Pro X576dw je špičková multifunkční tiskárna, která míří na samotný vrchol své kategorie. Zde boduje hlavně výbornou rychlostí tisku, výtečnou kvalitou jak tisku textu, tak grafiky a fotografií a pochválit určitě musíme také nadprůměrnou výbavu a dobrou funkčnost. Jedinou výtku máme k ne vždycky dokonalému podání černé barvy.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku HP Officejet Pro X576dw


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.