HP


Přeposlat HP Officejet 7110 Wide Format ePrinter

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Officejet 7110 Wide Format ePrinter

14.03.2013 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V dnešní krátké novince se podíváme na novou tiskárnu od společnosti HP, a to na model s označením Officejet 7110 Wide Format printer. Tato tiskárna je určena hlavně pro použití ve středně velkých kancelářích.

HP Officejet 7110 Wide Format ePrinter

Jedná se o klasickou barevnou inkoustovou tiskárnu, která je následovníkem modelu s označením Officejet 7000. Proti svému předchůdci nabídne tato novinka rychlejší tisk, lepší výbavu a bezdrátovou komunikaci. Po stránce designu se jedná o vcelku povedený model, tiskárna vypadá atraktivně, a to hlavně díky přítomnosti lesklých plastů. Ty se nacházejí na předním panelu a určitě zaujme také hnědá barva tiskárny, což je docela nezvyklé, ale povedené a neokoukané. Na přední straně tiskárny se nachází také ovládací panel, který je velmi jednoduchý a skládá se pouze z několika funkčních tlačítek na jedné straně a čtyř diod, které znázorňují stav náplní, na straně druhé. Pod těmito diodami je umístěno ještě vypínací tlačítko a to je všechno.

HP Officejet 7110 Wide Format ePrinter

Ovládací panel je tak opravdu nekomplikovaný a o jednoduchou ovladatelnost se vůbec nebojíme. Co se týče základní výbavy, tak v té dostanete vstupní zásobník na 250 listů papíru, výstupní zásobník na 75 listů papíru a štědrou porci konektivity, kterou obstarává port USB 2.0, rozhraní Ethernet a nechybí ani WiFi přijímač pro bezdrátové připojení k internetu. Za příplatek je možné si pořídit také automatický duplexer pro pohodlný oboustranný tisk, což je něco, co v kanceláři určitě využijete. Tiskárna bohužel neobsahuje slot na paměťové katry a chybí také rozhraní PictBridge pro přímý tisk fotografií z fotoaparátu. Tiskárna je poháněna procesorem taktovaným na frekvenci 500 MHz a doporučená měsíční výtěžnost činí 200 až 800 výtisků.

HP Officejet 7110 Wide Format ePrinter

Maximální měsíční výtěžnost je až 12 000 výtisků, což by mělo stačit i ve více vytížené kanceláři nebo pracovní skupině. Jedná se o barevnou tiskárnu, která využívá čtyři oddělené náplně, a kromě standardních náplní si můžete pořídit také objemnější tonery, které sníží náklady na jeden výtisk. Maximální rozlišení monochromatického tisku je 600 x 1200 dpi a co se týče barevného tisku, u něho si můžete dopřát rozlišení až 4800 x 1200 dpi. Výrobce u tohoto modelu uvádí také vcelku vysokou rychlost tisku a v monochromatickém módu by měla tiskárna zvládnout pracovat rychlostí 33 stránek za minutu (ppm) po vytisknutí první stránky.

HP Officejet 7110 Wide Format ePrinter

Barevný tisk je samozřejmě nepatrně pomalejší, nicméně 29 ppm je pořád velmi dobrý výsledek. Co se týče operačních systémů, tak tiskárna podporuje operační systémy Windows 8, 7, Vista, XP (32 i 64 bitové verze) a ochuzeni nebudou ani uživatelé systému MAC OS X od společnosti Apple. Tato tiskárna je již k dispozici prostřednictvím oficiálních stránek výrobce a její cena byla stanovena na 199.99 dolarů (v přepočtu asi 3920 Kč bez DPH).

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku HP Officejet 7110 Wide Format ePrinter


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.