Přeposlat Dell B3465dnf Multifunction Laser Printer

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dell B3465dnf Multifunction Laser Printer

05.03.2013 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dnes se trochu podrobněji podíváme na laserovou multifunkční tiskárnu Dell B3465dnf. Tento model je určený hlavně pro použití v kancelářích a vytíženějších pracovních skupinách, čemuž odpovídá jak cena, tak výkony a výbava.

Dell B3465dnf Multifunction Laser Printer

Jedná se o monochromatickou laserovou multifunkční tiskárnu, která zvládne tisk, kopírování, skenování a samozřejmě nechybí ani fax, bez kterého se žádná kancelář neobejde. Design příliš řešit nemusíme, jedná se prostě o kancelářský stroj, takže na vzhled se příliš nehraje. Po stránce rozměrů se jedná o docela velkou tiskárnu a kompletní rozměry jejího těla jsou 561.3 x 490.2 x 480 mm, takže manipulace není zrovna nejjednodušší a bude lepší, když si k sobě při přenášení někoho pozvete. Problémy byste tak mohli mít také s nalezením vhodného místa, protože na stůl je tato tiskárna prostě příliš velká. Jedna z nejlepších věcí na této tiskárně je její ovládací panel, který kombinuje velký, 7 palcový dotykový displej a klasická tlačítka s alfanumerickou klávesnicí. Dotykový ovládací panel je opravdu výborný, je příjemně citlivý, dobře čitelný a díky němu je nastavení i následné ovládání jednoduché a intuitivní. Další výborná věc je kapacita. V základu dostanete vstupní zásobník na 550 listů papíru a multifunkční zásobník na dalších 100 listů papíru, což by mělo v méně vytížených kancelářích bez problémů stačit.

Dell B3465dnf Multifunction Laser Printer

Nechybí samozřejmě ani možnost kapacitu ještě rozšířit, a to pomocí až tří dalších zásobníků, přičemž každý zvládne pojmout 550 listů papíru. Celková kapacita tak může být až 2300 listů papíru, což bude dostatečné i pro opravdu náročné zákazníky. To samé se dá říct také o maximální měsíční výtěžnosti čítající 150000 výtisků. Co se týče další výbavy, tak ta obsahuje automatický duplexer pro oboustranný tisk, rozhraní USB a nechybí ani port Ethernet pro připojení tiskárny k internetu. Uvedení tiskárny do provozu je vcelku jednoduchý úkon a nejvíce vám dá zabrat pravděpodobně nalezení vhodného místa. Poté stačí naplnit zásobník papírem a po připojení k počítači a následné instalaci můžete využívat všechno, co tento model nabízí. Ovladače dostanete na přiloženém CD, ale samozřejmě je najdete také na oficiálním webu výrobce. Samotná instalace je pak rychlá a bezproblémová.

Dell B3465dnf Multifunction Laser Printer

Tiskárna může fungovat také jako samostatná kopírka nebo fax. Další velmi silnou zbraní tohoto modelu je rychlost tisku. Výrobce uvádí maximální rychlost 50 stránek za minutu (ppm), což platí samozřejmě pouze pro jednoduchý tisk textu. Při kombinovaném tisku textu, grafiky a různých prezentací zvládla tiskárna 15 ppm, což je opravdu výborný výsledek. Ve výsledku se tak jedná o jednu z nejrychlejších laserových tiskáren vůbec, která dokáže být rychlejší i než mnohem dražší konkurenti. Po stránce výsledků vynikne hlavně kvalita tisku textu, která patří také ke špičce a jednotlivá písmena potěší hlavně skvělou ostrostí a s tím spojenou pohodlnou čitelností i při použití menšího fontu. Kvalita tisku graficky je také dobrá a jediné, co trochu pokulhává, je kvalita tisku fotografií. Ta je vcelku podprůměrná a tak nějak neodpovídá ceně tiskárny, přičemž výsledky postrádají ostrost i detaily. 

Dell B3465dnf Multifunction Laser Printer

Dell B3465dnf je výborná tiskárna, která je přímo určena hlavně pro kancelářské použití, kde nabídne dobrou funkčnost, výbornou výbavu a povedený ovládací panel s dotykovým displejem. Mezi nejsilnější zbraně této tiskárny patří výborná rychlost tisku, vysoká kvalita tisku textu a také nízké náklady na jeden výtisk. Celkové pozitivní dojmy trochu sráží nekvalitní tisk fotografií.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Dell B3465dnf Multifunction Laser Printer


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.