Přeposlat Samsung představuje zcela novou řadu laserových tiskáren, které podstatným způsobem zvýší produktivitu firem

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung představuje zcela novou řadu laserových tiskáren, které podstatným způsobem zvýší produktivitu firem

05.02.2013 | Tisková zpráva | Tiskové zprávy | Komentářů: 0 |

Samsung laserové tiskárny řady Xpress M2875 a ProXpress M4070 disponují výkonnými 600 MHz procesory Cortex A5 a univerzálními schopnostmi pro tisk z mobilních zařízení

Samsung představuje zcela novou řadu laserových tiskáren, které podstatným způsobem zvýší produktivitu firem

Monako, 4. února 2013 – Společnost Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence, dnes představila čtyři nové laserové tiskárny, jejichž cílem je zvýšit produktivitu a snížit provozní náklady malým a středním podnikům.

 „Náklady, spolehlivost, výkon a produktivita se stávají pro naše zákazníky z řad malých a středních firem jedním z klíčových faktorů při jejich rozhodování,“ říká JooSang Eun, senior viceprezident divize tiskových řešení společnosti Samsung Electronics. „Jako jeden z lídrů na trhu v kategorii laserových A4 tiskáren jsme obohatili své portfolio o vysoce výkonná a přesto úsporná zařízení, která zaručují zcela bezproblémový tisk. Jsem si jist, že tyto nové tiskárny vyhoví požadavkům našich zákazníků.“

Samsung představuje zcela novou řadu laserových tiskáren, které podstatným způsobem zvýší produktivitu firem

Skvělý výkon díky 600MHz procesoru Coretex A5

Samsung laserové tiskárny řady Xpress M2875 a ProXpress M4070 nabízejí především vysoký výkon a spolehlivost. Tyto nové tiskárny používají výkonný 600MHz procesor Cortex A5 a vysokokapacitní paměť pro ultrarychlý výstup o rychlosti 28 až 40 stran za minutu. Řady Xpress M2875 a ProXpress M4070 si poradí s celou řadou typů papíru, např. silným či tvrdým papírem, který si pohodlně vezmou přímo z kazetového zásobníku nebo víceúčelové přihrádky.

Nové tiskárny společnosti Samsung jsou rovněž vybaveny jedinečnou technologií pod názvem Rendering Engine for Clean Pages (ReCP), která zaostřuje okraje černého písma a zlepšuje čitelnost písma při inverzním zobrazení, přičemž její výstupy patří v oblasti firemních tiskových řešení k těm nejostřejším.

Konkurenceschopnost v oblasti celkových nákladů na vlastnictví (TCO)

Samsung laserové tiskárny řady Xpress M2875 a ProXpress M4070 byly navrženy jako konkurenceschopné z hlediska nákladů a rovněž ekologické. Díky tonerům s vysokou výtěžností tak mohou firmy více tisknout s méně častou výměnou toneru.

Řady Xpress M2875 a ProXpress M4070 vybavené řešením Easy EcoDriver od společnosti Samsung umožňují individuální nastavení zaměřené na řízení a kontrolu tiskových nákladů. Uživatelé si např. mohou nastavit ekonomický tisk, čímž zabrání tisknutí zbytečných pasáží či obrázků. Výsledkem je efektivnější využití toneru a papíru. K úspoře nákladů přispívá rovněž vestavěný duplex, jakož i možnost tisknutí více obrázků na jednu stranu.

Pro ještě vyšší úsporu nákladů jsou tyto tiskárny opatřeny tlačítkem One Touch Eco. Pomocí tohoto tlačítka je možné automaticky zredukovat několik stran do jediného tiskového výstupu a šetřit tak čas, papír, toner, peníze a dokonce i životní prostředí. Díky tomu potřebují zařízení řady Xpress M2875 a ProXpress M4070 méně častou výměnu toneru a nižší jsou i celkové náklady na jejich vlastnictví (TCO).

Samsung představuje zcela novou řadu laserových tiskáren, které podstatným způsobem zvýší produktivitu firem

Jednoduchá tisková řešení

Samsung laserové tiskárny řady Xpress M2875 a ProXpress M4070 jsou vybaveny funkcí Easy Printer Manager, která umožňuje jednoduše monitorovat využití tiskárny v reálném čase, jakož i jednoduše zobrazit informace o údržbě. To vše je zárukou rychlého a přesného sledování využití tiskárny.

Tyto nové tiskárny jsou velmi všestranné a jednoduše použitelné ve spojení s mobilními zařízeními, např. chytrými telefony, notebooky či tablety. Se vzrůstající oblibou těchto zařízení nabízejí tiskárny Xpress M2875 a ProXpress M4070 veškeré tiskové funkce požadované v dynamickém a hektickém prostředí. Uživatelé mají možnost získat přístup k souborům a dokumentům a tyto soubory a dokumenty si vytisknout z jakéhokoli mobilního zařízení, na němž je nainstalována aplikace Samsung Mobile Print.

Laserové tiskárny Samsung řady Xpress M2875 a ProXpress M4070 jsou završením naší komplexní nabídky tiskáren pro firemní zákazníky,“ konstatuje JooSang Eun. „Jsou rovněž důkazem o naší schopnosti plnit potřeby zákazníků, kteří žádají zařízení, u nichž jednoduchost není na úkor výkonnosti a tiskového výstupu. Společnost Samsung je jedním z několika prodejců, kteří jsou schopni zajistit takto širokou nabídku profesionálních tiskáren s výstupy ve formátech A3 i A4. Díky těmto novým výrobkům jsme se vydali na cestu, jejímž cílem je splnění našeho cíle – stát se do roku 2015 jedním ze špičkových hráčů v této oblasti.“

Samsung představuje zcela novou řadu laserových tiskáren, které podstatným způsobem zvýší produktivitu firem

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Samsung představuje zcela novou řadu laserových tiskáren, které podstatným způsobem zvýší produktivitu firem


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.