Přeposlat Canon uvedl čtyři novinky z řady Pixma

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon uvedl čtyři novinky z řady Pixma

08.01.2013 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Canon představila několik novinek ještě před oficiálním zahájením konference CES 2013 a v dnešní krátké novince se podíváme, na co se v oblasti tiskáren můžeme v blízké budoucnosti těšit.

Canon uvedl čtyři novinky z řady Pixma

Můžeme očekávat čtyři nové přírůstky do modelové řady Pixma, a to konkrétně do kategorie SOHO (small office, home office). Všechny novinky jsou si po designové stránce velmi podobné a rozdíly budou hlavně v rychlostech tisku a ovládacích panelech. Jednotlivé modely jdou od sebe docela obtížně rozeznat, všechny sdílejí tradiční, vcelku elegantní design modelové řady Pixma, takže disponují černým tělem, zkosenými hranami a dominantu přístrojů tvoří horní část s ovládacím panelem. Všechny čtyři novinky zvládnou jak tisk, tak kopírování, skenování a samozřejmě umí také faxovat. Nechybí ani podpora tisku přes Apple AirPrint, což znamená, že můžete pohodlně a intuitivně tisknout také z mobilních zařízení společnosti Apple. Začneme modelem s označením Pixma MX922 Wireless Office AIO, což je nová vlajková loď nahrazující dosluhující Pixmu MX892.

Canon uvedl čtyři novinky z řady Pixma

Mezi hlavní vylepšení patří rychlost tisku, tento model zvládne 15 stránek za minutu (ppm) při monochromatickém a 10 ppm při barevném tisku. Ve vytíženější kanceláři určitě oceníte také rozměrný zásobník schopný pojmout 250 listů papíru. Na horní straně těla tiskárny se nachází rozměrný ovládací panel s barevným LCD displejem, který slouží k jednoduššímu nastavení. Když budeme pokračovat v novinkách směrem dole, narazíme na levnější model s označením Pixma MX522 Wireless Office AIO, který je pomalejší a také nepatrně hůř vybavený. Při barevném tisku zvládne tento model 5.5 ppm a při monochromatickém 9.7 ppm. Nejvyšší rozlišení tisku 4800 x 1200 dpi. Nepatrný rozdíl je také na místě ovládacího panelu, který disponuje menším LCD displejem s úhlopříčkou 2.5 palce. Vstupní zásobník je schopný pojmout 100 listů papíru a konektivní výbavu zastupuje rozhraní USB a WiFi přijímač.

Canon uvedl čtyři novinky z řady Pixma

Další v řadě je tiskárna s označením Pixma MX452 Wireless Office AIO, která je prakticky shodná, jako výše uvedený model, ale obsahuje trochu jiný ovládací panel.  Ten postrádá LCD displej, který byl nahrazený jednodušším, monochromatickým displejem se dvěma řádky a klasickými tlačítky. Rychlost tisku i rozlišení zůstává stejné a to platí také pro konektivní výbavu, která je zastřešena pomocí portu USB a WiFi přijímače. Nejjednodušší a nejlevnější model z dnešních novinek je označený Pixma MX392 a bude se jednat o základní tiskárnu z řady Pixma. Ovládací panel je opět doplněný monochromatickým displejem se dvěma řádky a co se týče výbavy, tak v té dostanete vstupní zásobník na 100 listů papíru a o připojení se postará rozhraní USB 2.0. Rychlost tisku činí 5 ppm pro barevný a 8.7 ppm pro monochromatický. Podle prvních informací by si Canon měl tento model cenit na příjemných 80 dolarů (asi 1560 Kč bez DPH). Více novinek od Canonu můžeme očekávat v nejbližších dnech, protože konference CES se právě rozjíždí.

Canon uvedl čtyři novinky z řady PixmaCanon uvedl čtyři novinky z řady Pixma

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Canon uvedl čtyři novinky z řady Pixma


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.