Přeposlat Xerox představuje tři nové kancelářské tiskárny

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Xerox představuje tři nové kancelářské tiskárny

27.09.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Xerox je známá hlavně díky moderním tiskárnám, které jsou určené pro kancelářské použití a v dnešní novince se podíváme, na co se můžeme v blízké budoucnosti těšit.

Xerox představuje tři nové kancelářské tiskárny

Firma Xerox představila trojici nových tiskáren, které jsou zaměřené na použití v kanceláři a menších pracovních skupinách a tyto novinky potěší hlavně ty, kteří hledají moderní technologie a snaží se o snížení provozních nákladů. Konkrétně se můžeme těšit na tři nové tiskárny s označením WorkCentre 6605 Color Multifunction Printer (MFP), Xerox Phaser 6600 Color Printer a Phaser 7100 Tabloid Color Printer. Začneme modelem WorkCenter 6605, což je barevná multifunkční tiskárna, která zvládne tisk, kopírování, skenování a je vybavena také faxem. Tato tiskárna je vyvedena v bílé a modré barvě a po stránce designu se jedná o typický kancelářský přístroj. Není zrovna nejmenší, takže ani manipulace pravděpodobně nebude nejjednodušší, nicméně u kancelářské tiskárny se to samozřejmě dá pochopit. Na přední straně tiskárny se nachází rozměrný ovládací panel, který je osazený množstvím funkčních tlačítek a nechybí ani displej, který vám nastavení a ovládání usnadní.

Xerox představuje tři nové kancelářské tiskárny

V základní výbavě dostanete vstupní zásobník na 700 listů papíru a tiskárna zvládne měsíčně až 80 000 výtisků, což by mělo stačit i ve vytížené kanceláři. Tiskárna je osazena také automatickým duplexerem, který vám umožní oboustranný tisk, kopírování a také skenování. Nejvyšší rozlišení tisku je 1200 x 1200 dpi a podle výrobce zvládne tento model tisknout rychlostí až 36 stránek za minutu (ppm). Základní cena tiskárny WorkCentre 6605 Color Multifunction Printer (MFP) byla stanovena na 999 dolarů (v přepočtu asi 19 300 Kč bez DPH). Další v řadě je model Phaser 6600 Color Printer, což je single tiskárna, která vychází z výše uvedeného multifunkčního modelu, ale proti němu nabídne pouze klasický tisk. Po stránce rozměrů je tato tiskárna trochu kompaktnější a disponuje také jednodušším ovládacím panelem. Základní výbava je stejná, jako u modelu WorkCentre 6605 a o připojení se stará rozhraní USB 2.0, 10/100/1000Base-TX Ethernet a v rozšiřující výbava obsahuje také WiFi přijímač.

Xerox představuje tři nové kancelářské tiskárny

Phaser 6600 Color Printer zvládne tisknout rychlostí až 36 ppm a prvního výtisku se dočkáte po 9 sekundách v případě monochromatického a 10 sekundách v případě barevného tisku. Tento model se bude prodávat za 549 dolarů (10 600 Kč bez DPH). Nakonec jsme si nechali Phaser 7100 Tabloid Color Printer, což je poslední přírůstek společnosti Xerox na pole barevných tiskáren schopných tisku ve velkém formátu. Tento model zvládne tisknout ve spoustě velikostí včetně formátu A3 a umí tisknout v nejvyšším rozlišením až 1200 x 1200 dpi. Design je velmi podobný dvojici výše uvedených tiskáren a opět se můžeme těšit na bílo-modré tělo. Maximální rychlost tisku tohoto modelu je 30 stránek za minutu (ppm), což platí jak pro černobílý, tak pro barevný tisk. Phaser 7100 Tabloid Color Printer je ze všech dnešních novinek nejdražší a výrobce si za něj řekne o 1599 dolarů (v přepočtu asi 30 900 Kč bez DPH).

Xerox představuje tři nové kancelářské tiskárny

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Xerox představuje tři nové kancelářské tiskárny


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.