Přeposlat Nejlepší levné laserové tiskárny

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nejlepší levné laserové tiskárny

18.09.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V současnosti si nikdo nekupuje elektroniku bez toho, aniž by si k tomu konkrétnímu kusu, o který má zájem, nesehnal patřičné informace nebo doporučení. Dnes vám doporučíme nejlepší levné laserové tiskárny, které jsou jako stvořené pro domácí použití.

Nejlepší levné laserové tiskárny

Dell B1160w
Jedná se o jednoduchou laserovou single monochromatickou tiskárnu, která patří k nejlevnějších zástupcům na trhu. Pro domácí použití je tento model jako stvořený, protože je kompaktní, slušně vybavený a navíc se pyšní nízkými provozními náklady. V základní výbavě tohoto modelu najdeme vstupní zásobník na 150 listů papíru, USB port, WiFi přijímač a procesor pracující na frekvenci 300 MHz. Ten je doplněný pamětí o kapacitě 32 MB. Vytížené domácnosti určitě potěší maximální měsíční výtěžnost, která činí až 10 000 výtisků, což by mělo stačit i do pracovní skupiny nebo menší kanceláře. Tento model zvládne tisknout rychlostí až 21 stránek za minutu (ppm) a maximální rozlišení tisku je 600 x 600 dpi. Pokud bychom chtěli této tiskárně něco vytknout, tak by to byla absence automatického duplexeru. Cena tohoto modelu se pohybuje okolo 100 dolarů (v přepočtu asi 1900 Kč bez DPH).

Nejlepší levné laserové tiskárny

Samsung SCX-3405fw
Tato monochromatická laserová tiskárna nabídne proti modelu uvedenému výše multifunkční vlastnosti, takže kromě tisku umí také kopírovat, skenovat a faxovat. Na to, co všechno tato tiskárna zvládá, je vcelku příjemně kompaktní a určitě nebudete mít problémy s nalezením vhodného místa na stole. Potěšil nás také moderní ovládací panel, který se skládá z funkčních tlačítek a nechybí ani monochromatický LCD displej, který ovládání ještě trochu zpříjemňuje. V základní výbavě dostanete vstupní zásobník na 150 listů papíru, USB port, WiFi přijímač a tiskárna je vybavena také rozhraním Ethernet. Maximální rozlišení tisku je 1200 x 1200 dpi a tiskárna zvládne tisknout rychlostí až 21 stránek za minutu. Mezi nejsilnější zbraně tohoto modelu patří velmi kvalitní tisk. Základní cena této tiskárny se pohybuje okolo 3700 Kč s DPH.

Nejlepší levné laserové tiskárny

HP LaserJet Pro M1217nfw
Další v řadě je tato multifunkční monochromatická tiskárna od společnosti HP, která se pyšní hlavně skvělou kvalitou tisku textu a vcelku kompaktními rozměry. Tento model umí tisknout, kopírovat, skenovat a nechybí ani fax, takže se jedná o model vhodný i pro kancelářské použití. Na přední straně těla tiskárny se nachází jednoduchý ovládací panel, který je doplněný monochromatickým, 2 řádkovým LCD displejem. Výbava této tiskárny je vcelku slušná a v základu dostanete vstupní zásobník na 150 listů papíru, USB rozhraní, WiFi přijímač a také rozhraní Ethernet. Co se týče rychlosti, tak se můžete těšit až na 19 stránek za minutu (ppm) a nejvyšší rozlišení tisku činí 600 x 600 dpi. Z vlastností opět vyniká velmi kvalitní tisk textu a potěšila nás také vysoká kvalita tisku grafiky. Cena tohoto modelu se pohybuje okolo 4400 Kč s DPH.

Nejlepší levné laserové tiskárny

Brother HL-3075cw
Jedná se o jedinou barevnou tiskárnu v našem přehledu a mezi její stěžejní vlastnosti patří skvělá kvalita tisku a konstantní rychlost. Skvělá je také výbava, která nabízí vstupní zásobník na 251 listů papíru, rozhraní Ethernet, USB a nechybí ani WiFi přijímač. Maximální rozlišení tisku je až 600 x 2400 dpi a rychlost dosahuje hodnoty 19 stránek za minutu (ppm). Potěšil nás také přední USB port a velmi jednoduchý ovládací panel s monochromatickým LCD displejem. Kvalita tisku je opravdu výborná a nejvíce vynikne kvalitní text, přičemž jednotlivá písmena jsou bez větších problémů čitelná i při použití malého fontu. Konektivní výbava zahrnuje klasiku v podobě portu USB 2.0, WiFi a nechybí ani Ethernet. V kanceláři určitě oceníte vysokou měsíční výtěžnost, která může být až 25 000 výtisků. Cena tohoto modelu se pohybuje okolo 300 dolarů (v přepočtu asi 5670 Kč bez DPH).

Nejlepší levné laserové tiskárny

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Nejlepší levné laserové tiskárny


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.