Přeposlat Samostatný terminál pro tisk barevných štítků bez PC

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samostatný terminál pro tisk barevných štítků bez PC

01.08.2012 | Tisková zpráva | Tiskové zprávy | Komentářů: 0 |

Epson TM-C3400-LT s integrovanou dotykovou obrazovkou tiskne na vyžádání zakázkové štítky, lístky a pásky na zápěstí

Samostatný terminál pro tisk barevných štítků bez PC

Na základě předchozích úspěchů s řadou produktů pro tisk štítků společnost Epson představuje TM-C3400-LT: samostatný terminál s integrovanou dotykovou obrazovkou a ovládacím panelem, který na vyžádání tiskne zakázkové štítky, lístky a pásky na zápěstí.

TM-C3400-LT je kompaktní zařízení typu vše v jednom a nevyžaduje připojení k PC. Je proto ideálním řešením pro uživatele, kteří se potýkají s nedostatkem místa, nebo tam, kde je třeba využít pojízdných vozíků, např. ve zdravotnických zařízeních či ve výrobě. Tiskárna má prachotěsné provedení s krytím IPX2 a je odolná vůči kapající vodě, hodí se proto i do náročných prostředí.

Ivan Tanev, manažer pro rozvoj podnikání u společnosti Epson Europe, dodává: „Použití barev zlepšuje možnost vizuálního rozlišení štítků, takže barevný tisk u tiskárny
TM-C3400-LT může pomoci předejít hrubým chybám při bezpočtu různých použití – např. pásky na zápěstí a lékařské recepty ve zdravotnictví. TM-C3400-LT přispívá také k vyšší efektivitě, jelikož díky tisku podle potřeby není třeba nakupovat a skladovat předtištěné materiály. Rovněž ztráty jsou při tomto způsobu tisku minimální.“

TM-C3400-LT je kompatibilní s širokou škálou materiálů, včetně matných i lesklých štítků a syntetických médií v mnoha různých formátech, např. vyřezávané štítky, nekonečné štítky a pásky na zápěstí. Ať už použijete jakékoli médium, pigmentový inkoust Epson DURABrite Ultra zaručuje dlouhou životnost výtisků, které jsou odolné vůči rozmazání, blednutí, vodě i většině ostatních kapalin a přečkají i náročné skladovací podmínky.

Inkoustová technologie této tiskárny staví na úspěších a bohaté minulosti společnosti Epson v oblasti inkoustového tisku a oproti tradiční termotransferové technologii nabízí řadu výhod. Dalším vítaným benefitem inkoustové technologie, kromě kompatibility s širokou škálou médií, výtisků s dlouhou životností a menšímu dopadu na životní prostředí, je vyšší bezpečnost, jelikož TM-C3400-LT nepoužívá termotransferové pásky, na kterých mohou zůstávat otisky citlivých informací.

Technologie automatické kontroly trysek od společnosti Epson (AID) je zárukou spolehlivých výsledků. Dokáže identifikovat zanesené trysky a problém odstraní ještě předtím, než dojde k výskytu chybného tisku nebo vadných pixelů v čárových kódech.

Tiskárna TM-C3400-LT byla navržena s ohledem na snadnou obsluhu – veškeré funkce lze ovládat v přední části, včetně výměny spotřebních materiálů. TFT dotyková obrazovka zajišťuje intuitivní ovládání a lze ji pohodlně naklápět v rozmezí 90°. Předinstalovaný operační systém Windows®, ovladače tiskárny i užitečné softwarové nástroje, včetně volitelného softwaru pro práci se štítky, usnadňují přímý tisk.

Tiskárnu Epson TM-C3400-LT bude možné zakoupit od 1. září 2012 za cenu 61.777,- CZK včetně DPH.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Samostatný terminál pro tisk barevných štítků bez PC


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.