HP


Přeposlat HP LaserJet Pro 400 MFP M425dn

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP LaserJet Pro 400 MFP M425dn

31.07.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V dnešní recenzi se podíváme na profesionální monochromatickou laserovou tiskárnu od společnosti HP, a to na model s označením LaserJet Pro 400 MFP M425dn. Tento model potěší hlavně skvělou výbavou a velmi dobrými výkony.

HP LaserJet Pro 400 MFP M425dn

Tato tiskárna sice není ve své kategorii úplně nejlevnější, ale nabízí vyrovnané vlastnosti a spoustu užitečných schopností. Tento model zvládne jak tisk, tak kopírování, skenování a samozřejmě nechybí ani fax, což je u modelu zaměřeného na kancelářské použití víceméně samozřejmost. Co se týče rozměrů, tiskárna není přehnaně velká a nalezení vhodného místa tak není žádný větší problém, což platí také pro manipulaci. Design přístroje je velmi jednoduchý, tiskárna je vyvedena v černé barvě a její dominantou je dotykový ovládací panel, který je umístěný na její přední straně. Ovládání prostřednictvím tohoto panelu je velmi jednoduché, rychle jsme si na něj zvykli a neměli jsme problémy ani s nastavením. Jedna z nejlepších vlastností tohoto modelu je výborná výbava, přičemž ve vytížené kanceláři oceníte hlavně rozměrný zásobník na papír. Ten zvládne pojmout v základu 300 listů papíru, a pokud by vám to nestačilo, můžete ho také rozšířit, a to o dalších 500 listů papíru.

HP LaserJet Pro 400 MFP M425dn

Celková kapacita může být až 800 listů papíru, což by mělo stačit i náročnější klientele a to samé platí také pro maximální měsíční výtěžnost 50 000 výtisků. V základní výbavě dostanete také automatický duplexer pro oboustranný tisk, rozhraní USB a nechybí ani port Ethernet, takže všechno podstatné je přítomno. Tiskárna podporuje přímý tisk z USB flash disku, HP ePrint a také Apple AirPrint, takže na své si přijdou i uživatelé mobilních zařízení s operačním systémem iOS. Uvedení tiskárny do provozu je vcelku jednoduchá a nikterak komplikovaná záležitost, se kterou jsme neměli žádné závažnější problémy a zvládli jsme ji během chvilky. Stačí najít vhodné místo, naplnit zásobník papírem, zapojit náplně a po zapojení do elektrické sítě a připojení k internetu může tento model pracovat jako samostatná kopírka a fax. Pokud budete chtít využívat všechny vlastnosti tiskárny, budete ji samozřejmě muset propojit s počítačem a nainstalovat. Ovladače dostanete na přiloženém CD a můžete si je také stáhnout z webu výrobce.

HP LaserJet Pro 400 MFP M425dn HP LaserJet Pro 400 MFP M425dn

Velmi nás potěšila rychlost tisku, která se při našem testu, kdy jsme tiskli text, grafiku, prezentace a různé grafy, zastavila na hodnotě 12.9 stránek za minutu (ppm). Výrobce uvádí nejvyšší rychlost tisku 35 ppm, takže výsledná rychlost se sice nemusí zdát jako kdovíjak dobrá, nicméně v této kategorii se jedná o jednu z nejrychlejších tiskáren. Kvalita tisku je také výborná a nejvíce vynikne tisk textu, kdy jsme zaznamenali hlavně skvělé zobrazení černé barvy, nadprůměrnou ostrost jednotlivých písmen a s tím spojenou dobrou čitelnost i při použití malého fontu. Kvalita tisku grafiky a různých prezentací je dobrá a výsledky se dají bez problémů použít i pro profesionální použití. Náročnější uživatelé určitě ocení také možnost oboustranného kopírování a skenování, což vám výrazně ušetří čas při práci s velkým množstvím dokumentů.

HP LaserJet Pro 400 MFP M425dn

HP LaserJet Pro 400 MFP M425dn je velmi povedená multifunkční tiskárna, která je určená pro náročnější použití v kanceláři a tomu odpovídají také její výkony a výbava. Potěšila nás výborná kvalita tisku a nadprůměrná rychlost, a to jak tisku, tak kopírky a také skeneru. Mezi nevýhody tohoto modelu patří hlavně vyšší provozní náklady. Cena se na našem trhu pohybuje okolo 11 500 Kč s DPH.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku HP LaserJet Pro 400 MFP M425dn


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.