OKI


Přeposlat OKI představuje nové tiskárny pro kancelářské použití

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

OKI představuje nové tiskárny pro kancelářské použití

14.06.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Dnes budeme pokračovat v uvádění novinek ze světa tiskáren a o tu dnešní se postarala společnost OKI Data. Ta představila množství multifunkčních přístrojů, které jsou schopné pracovat s formátem A3 a také klasické multifunkční modely.

OKI představuje nové tiskárny pro kancelářské použití

Začneme profesionálními tiskárnami CX3535 a CX4545, které jsou určené do vytížených pracovních skupin a kanceláří. Jedná se o multifunkční přístroje, které zvládnou tisk, kopírování a skenování a zvládnou také kopírování dokumentů o rozměru A3. To ale není všechno, oba modely umí tisknout až do velikosti 47 palců, takže se hodí také pro tisk různých plakátů nebo bannerů. Po stránce vzhledu se jedná o typické kancelářské přístroje, takže jsou docela rozměrné a pokud si připlatíte za extra zásobník, jejich velikost ještě naroste. Na horní straně obou tiskáren se nachází komplexní ovládací panel, který obsahuje množství funkčních tlačítek a také LCD displej. V základní výbavě dostanete například vstupní zásobník na 550 listů papíru a při koupi si budete moct pořídit množství doplňkové výbavy, jako další zásobník na 550 listů papíru, zásobník na 2500 listů papíru nebo jednotku faxu.

OKI představuje nové tiskárny pro kancelářské použití

Oba modely nabízejí otevřenou platformu, takže jsou schopny spolupracovat s aplikacemi jako Google Docs, Microsoft SharePoint a Microsoft Exchange. Další novinkou je řada monochromatických laserových multifunkčních tiskáren označená jako MB401. Tato řada bude obsahovat hned čtyři modely, a to MB461, MB471, MB471w a MB491 a je zaměřená pro použití ve středně velkých kancelářích a pracovních skupinách. Všechny tiskárny jsou postaveny na LED tiskařské technologii a mají společnou možnost tisku, kopírování, skenování a faxu a ve výbavě dostanete například automatický duplexer nebo 3.5 palcový LCD displej. Ten je umístěný v rozměrném ovládacím panelu, který obsahuje také alfanumerickou klávesnici.

OKI představuje nové tiskárny pro kancelářské použití

Základní model této řady v podobě MB461 nabídne nejvyšší rychlost tisku 35 stránek za minutu (ppm), standardní kapacitu 780 stránek papíru, nejvyšší rozlišení tisku 2400 x 600 dpi a samozřejmě nebude chybět ani možnost zapojit tiskárnu do internetové sítě. Modely MB471 a MB471w nabídnou větší kapacitu zásobníku (880 listů papíru) a MB471w je v základu vybavený WiFi přijímačem. Nejvýše postavený model označený jako MB491 se pyšní rychlostí tisku až 42 stránek za minutu (ppm) a ve výbavě dostanete navíc čtečku SD karet. Nové multifunkční tiskárny MB461, MB471, MB471w a MB491 jsou již k dispozici a jejich ceny na našem trhu začínají na zhruba 8000, 9300, 11500 a 12300 Kč s DPH.

OKI představuje nové tiskárny pro kancelářské použití OKI představuje nové tiskárny pro kancelářské použití

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku OKI představuje nové tiskárny pro kancelářské použití


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.