Přeposlat Kodak představuje nové tiskárny ESP 1.2, ESP 3.2 a aplikaci Pic Flick HD

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kodak představuje nové tiskárny ESP 1.2, ESP 3.2 a aplikaci Pic Flick HD

17.05.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Společnost Kodak představila dvě nové tiskárny z populární modelové řady ESP a připravuje pro ně také novou aplikaci pro tisk z tabletu Apple iPad. Pojďme se tedy podívat, na co se můžeme v blízké budoucnosti těšit.

Kodak představuje nové tiskárny ESP 1.2, ESP 3.2 a aplikaci Pic Flick HD

Co se týče nových tiskáren, tak se jedná o modely s označením ESP 1.2 a ESP 3.2 a ona zmíněná nová aplikace se jmenuje Kodak Pic Flick HD a je určená pro tablet Apple iPad. Zaměřením, výkony a vlastně i designem se jedná o docela podobné přístroje a kromě tisku zvládnou oba modely také kopírování a skenování. Zaměřením jsou tyto tiskárny určené do středně vytížených domácností, čemuž odpovídají jak jejich výkony, tak cena. Hned na první pohled nás potěšil vcelku povedený vzhled, obě tiskárny jsou elegantní, stylové a vypadají docela originálně. Nejsou to jenom klasické šedé nebo černé krabice, ale mají svůj vlastní styl a na jejich těle je několik příjemných detailů, které celkový vzhled hezky oživují. Jednoduchou ovladatelnost vám zaručí barevný ovládací panel, který vypadá vcelku přehledně a intuitivně. Hlavní rozdíl mezi oběma modely je v tomto ovládacím panelu, protože model ESP 3.2 ho má dotykový, zatímco model ESP 1.2 nikoli.

Kodak představuje nové tiskárny EPS 1.2 a ESP 3.2 a aplikaci Pic Flick HD

Výbava je na velmi dobré úrovni a na tělech tiskáren se nachází nezbytný USB port a o bezdrátové připojení k síti se postará vestavěný WiFi přijímač. Součástí výbavy je také čtečka paměťových karet a vstupní zásobník na 100 listů papíru, což je vzhledem k zaměření obou tiskáren dostatečné. Po stránce rychlosti tisku jsou na tom obě tiskárny naprosto stejně a obě zvládnou rychlost 8 stránek za minutu (ppm) v případě monochromatického a 5.5 ppm v případě barevného tisku. Barevné fotografie o klasickém rozměru 4 x 6 palců se dočkáte po 36 sekundách, což je docela solidní výsledek. Obě tiskárny podporují dnes většinu běžně používaných operačních systémů (Windows XP / Vista / 7 a MAC OS) a ovladače dostanete na přiloženém CD, nicméně si je můžete také stáhnout na webu výrobce. Nejzajímavější na obou tiskárnách je ale podpora online tisku z cloudu a mobilních zařízení.

Kodak představuje nové tiskárny EPS 1.2 a ESP 3.2 a aplikaci Pic Flick HD

Tyto modely podporují tisk z Google Cloud Print, Kodak Email Print Service a tisknout můžete také pomocí smartphonu s operačním systémem Android, a to prostřednictvím aplikace Kodak Document Print App. Tiskárny podporují také aplikaci pro tisk z Facebooku (Kodak Photo Collage Print App), takže v tomto ohledu si vybere opravdu každý. Co se týče nové aplikace Kodak Pic Flick HD pro Apple iPad, tak ta vám umožní upravovat si fotografie, vytvářet různé koláže a podobné věci a výsledek poté jednoduše pošlete do tiskárny, kde ho vytisknete. Kodak u těchto dvou tiskáren vyzdvihuje hlavně velmi nízké provozní náklady a kvalitní barevný tisk, což ale budeme moct posoudit až při testu. Oba modely by měly být dostupné v červnu, a to za ceny 69 (EPS 1.2), respektive 99 dolarů (EPS 3.2). Nová aplikace Kodak Pic Flick HD bude k dispozici také v červnu.

Kodak představuje nové tiskárny EPS 1.2 a ESP 3.2 a aplikaci Pic Flick HD

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Kodak představuje nové tiskárny ESP 1.2, ESP 3.2 a aplikaci Pic Flick HD


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.